Tatil'im geldi fakat bu yıl farklı olsun diyenlere

01 Ağustos 2018
Tatil'im geldi fakat bu yıl farklı olsun diyenlere

Ülkemizde çalışan kesim tatiller için genellikle otelleri ve pansiyonları tercih etmektedir. Her şey dahil tatil konsepti sunan otellere olan yoğun ilgi her geçen gün artarken tatilcilerin maliyetleri de aynı oranda artış göstermektedir. Sahip olunan bu tatil alışkanlığının bırakılarak tatillerin daha renkli ve daha ucuz hale getirmenin mümkün olduğunu söylesek alışkanlıklarınızdan vazgeçer misiniz? Tatil alışkanlıklarınızı değiştirerek sizi monotonluktan kurtaracak önerilerimizle tatillerinizin daha keyifli hale gelmesini sağlayacağız.

Bir dönem revaçta olan yazlık turizmi yerini çoktan otel turizmine bıraktı. Satılık yazlıkfiyatları yazlık turizminin popüler olduğu dönemlerde yüksekte seyrederken ayrıca yeterince alternatif bulunmamaktaydı. Günümüzde satılık olduğu kadar kiralık yazlık sayısında yaşanan artış ile her şey dahil otellere göre daha uygun fiyatlarla tatil yapmak mümkün olurken bağımsız bir tatil geçirme fırsatı sunuluyor. Satın alınan veya kiralanan yazlıklar sadece konaklama amacıyla kullanılarak tüm tatil boyunca farklı bölgeleri keşfetmek mümkün hale geliyor. Sizler için yazlık turizmini tercih edebileceğiniz popüler bölgeleri derledik. Bu bölgeler arasından yeterli birikiminiz olması halinde yazlık satın alabileceğiniz gibi kullanılmayan zamanlarda kiralanan yazlıklara da ilanlarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  • Bodrum: Son yıllarda tatilcilerin gözdesi haline gelen Bodrum, köyleri ile tüm tatilcilere yazlık turizminde değerlendirilmesi gerekli fırsatlar sunuyor.
  • Karasu: Özellikle yazlık satın alacaklar için kârlı bir yatırım fırsatı sunan Karasu’nun her geçen gün değeri yükseliyor.
  • Balıkesir: Balıkesir ilçeleri yıllardır yazlıkçıların gözdesi durumunda. Özellikle Ayvalık’ta güzel tatiller yapılabilecek pek çok yazlık bulunmakta.
  • Çeşme: İzmir’in ilçesine yazlıkçıların büyük ilgisi bulunmakta. Koyları ve körfezleri gezerek gerçekleştirmek istediğiniz tatillerde Çeşme’yi mutlaka değerlendirmelisiniz.

Kaplıcalara gitmeyi ihmal etmeyin

Denizli,Kütahya ve Afyon’da sahip olunan termal sular, kış aylarında sağlık turizminde hareketli günler yaşanmasına neden olmaktadır. 

Netyerim.Net

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin;